Unique-Wedding-Invitation

Artystyczna pracownia Zewecki Art

Nauki Przedmałżeńskie Warszawa Mazowieckie

Terminy nauk przedmałżeńskich w wojewódzwie mazowieckim

Dla Młodych Par zmieściliśmy linki do stron z terminami nauk przedmałżeńskich w całej Polsce.

W mieście Warszawa nauki przedślubne, kursy przedmałżeńskie i kursy przedślubne weekendowe odbywają się w:

w Parafii Św. Krzyża

ul. Krakowskie Przedmieście 3

Nauki w Parafii Św. Barbary

ul. Nowogrodzka 5

Parafia Św. Aleksandra

Plac Trzech Krzyży
Ks. prałat dr Tadeusz Balewski
Proboszcz parafii tel. 022 628 55 61

Parafia Wszystkich Świętych

Plac Grzybowski 3/5
tel.:  22 620 43 43
tel. (ksiądz):  22 620 46 77
e-mail: parafia@wszyscyswieci.pl

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Marszałkowska 37
tel. (+48-22) 825-31-44
dek. Śródmiejski, dz. Śródmieście
e-mail: zbawiciel.warszawa@neostrada.pl

Archikatedra Św. Jana

ul. Kanonia 6
tel. 22 831 02 89

Parafia Św. Augustyna

ul. Nowolipki 18
ks.walenty@swaugustyn.pl
tel.: (022) 838-30-95

Parafia Św. Antoniego

ul. Senatorska 31
kancelaria@swietyantoni.com.pl
48 22 8271520

Parafia Nawiedzenia N.M.P

ul. Przyrynek 2

Terminy spotkań kurs luty:

20 lutego 2015 Piątek 19:00 - 21:00
21 lutego 2015 Sobota 9:00 ? 20:00
28 lutego 2015 Sobota 9:00 ? 20:00

Zapisy do 15 lutego 2015 roku.

 Terminy spotkań kurs kwiecień:
17 kwietnia 2015 Piątek 19:00 - 21:00
18 kwietnia 2015 Sobota 9:00 ? 20:00
25 kwietnia 2015 Sobota 9:00 ? 20:00

Zapisy do 12 kwietnia 2015 roku.

 

Miejsce: Sale przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP, ul. Przyrynek 2 na Nowym Mieście w Warszawie.

Zapisy należy wysłać mailowe zgłoszenie na adres narzeczeni.przyrynek@gmail.com


Parafia Św. Bonifacego

ul. Czerniakowska 2/4

Klasztor: (22) 349 31 35 lub (22)349 31 36

Kancelaria parafialna: (22) 842 03 71
kontakt@bernardyni.net


Parafia Św. Andrzeja Boboli

ul. Rakowiecka 61
tel. 22 54 28 707
adres mailowy: parakow@jezuici.pl

Parafia Św. Michała

ul. Puławska 95 a

TEL. 0-22 845 46 04
nr x. proboszcza 511 907 159

parafia@parafiamichal.waw.pl

Parafia N.M.P. Matki Kościoła

ul. Domaniewska 20

Spotkania odbywają się w środy o godz. 18.00,

w holu dolnym domu katechetycznego.

Link do terminów kursu

Parafia Św. Szczepana w Warszawie

ul. Św. Szczepana 1

Oficjalna nazwa parafii: Rzymskokatolicka Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie

ul. Głębocka 74, 03-287 Warszawa

parafia@swietyszczepan.pl

Parafia Św. Kazimierza w Warszawie

ul . Chełmska 21 a
parafia: 022 841 21 31,
dom zakonny: 022 840 36 63,
proboszcz: 022 840 36 63 wew. 116

Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie

ul. Rzymowskiego 35
tel. (22) 843-91-21
kancelaria@parafia-maksymilian.waw.pl

Klasztor na Służewie św. Józefa

Ojcowie Dominikanie Św. Dominika w Warszawie

ul. Dominikańska 2
tel. kancelarii parafialnej: 22 543 99 10

  1. Spotkania przygotowujące do zawarcia sakramentalnego małżeństwa (7 spotkań o charakterze warsztatowym, trwających ok. 2 godzin, poniedziałki o godz. 19:00 w auli o. Jacka Woronieckiego): początek

           16 lutego - 13 kwietnia 2015 -
           jeśli zwolnią się miejsca - kolejne tury zapisów uruchomimy 21 stycznia i 9 lutego

           4 maja - 15 czerwca 2015
           7 września - 19 października 2015
           9 listopada - 14 grudnia 2015

  2. Wieczory dla zakochanych (9 spotkań trwających ok. 2 godzin, środy o godz. 19:00 w auli o. Jacka Woronieckiego): początek

           25 lutego - 22 (lub 29) kwietnia 2015 (zapisy w kancelarii w dniu 19 stycznia 2015)
           7 października - 9 grudnia 2015 (zapisy w kancelarii w dniu 14 września 2015)


Parafia Św. Katarzyny w Warszawie

ul. Fosa 17
22 843 19 42
kancelaria@swkatarzyna.eu

Parafia księży i braci marianów na Stegnach N.M.P. Matki Miłosierdzia  w Warszawie

ul. Św. Bonifacego 9
tel. 22 842 67 34
stegny@marianie.pl

Parafia Św. Tadeusza Apostoła  w Warszawie

ul. Goraszewska 16
tel. 22 842 09 36
kontakt@parafia-sadyba.pl

Parafia Świętego Stefana w Warszawie

ul. Czerniakowska 137
tel. (22) 841 18 18
e-mail: proboszcz@parafia-sw-stefana.pl

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego
w Warszawie

al. Kom. Ed. Narodowej 101
tel. 22 643 75 75

Parafia Św. Anny  Wilanów

ul. Kolegiacka 1 a
tel. + 22 842 18 01
e-mail: kancelaria@parafiawilanow.pl

Parafia Św. Tomasza

ul. Dereniowa 12

tel./fax (22) 641 29 39

email: parafia@tomaszap.waw.pl

Parafia Bł. Władysława z Gielniowa

ul. Przy Bażantarni 3
Tel. 22 648 59 11

Parafia Ofiarowania Pańskiego

ul. Stryjeńskich 21
tel/fax +48 (22) 648 58 00,
 e-mail: kontakt@ofiarowaniepanskie.pl

Parafia Św. Ojca Pio

ul. Rybałtów 25
tel./fax: 22 448 4180
email: parafia@opio.pl

Parafia NMP Królowej Wyznawców

ul. Gwintowa 3
telefon +48 22 841 58 44

Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła (Pyry)

ul. Szumiąca 5
tel. +48 22 566 78 52
kancelaria@parafiapyry.pl

Parafia Św. Grzegorza Wielkiego

ul. Włodarzewska 54

   tel.: 22 824 12 52
e-mail: kancelaria@swgrzegorz.warszawa.pl

Parafia Św. Jakuba

ul. Grójecka 38

tel. + 48 22 822 18 66
jakub.parafia@gmail.com

Parafia M.B. Fatimskiej - Ursus

ul. Zagłoby 37

tel. 22 667 02 13
smbfat@poczta.onet.pl

Parafia N.M.P.Królowej Świata

ul. Opaczewska 20
Tele­fon: (22) 824 00 95

Parafia Św. Franciszka z Asyżu

ul. Hynka 4a
tel/fax (0-22) 846 07 12
franciszek-okecie@idsl.pl

Parafia Opatrzności Bożej

ul. Dickensa 5

tel/fax 22 823.63.00

e-mail: opatrznoscboza@home.pl


Parafia Zwiastowania Pańskiego

ul. Gorlicka 5/7
tel. +48 22 658 42 49
par.zwiastowania.panskiego@gmail.com

Parafia Św. Józefa  Ursus

ul. Sosnkowskiego 34
tel.:  22 662 64 02

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Niedźwiadku Ursus

ul. Wojciechowskiego 32

Parafia M.B. Królowej Aniołów

ul. Ks. B. Markiewicza 1
Tel. 22 638 24 58 w.134

Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Słomiana 2/4
tel. kanc. 22 664 84 05
e-mail: parafia.warszawa.jelonki@op.pl

Parafia Św. Józefa Oblubieńca

ul. Deotymy 41

telefon: 22 877 57 90

Parafia Św. Klemensa Dworzaka

ul. Karolkowa 49
Telefon: 22 578 42 14 / 22 578 42 00
E- mail: klemenswarszawa@gmail.com

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Szczecińskiego 5
022 877 16 79

parafia@dobrypasterz.waw.pl

Parafia Św. Wojciecha

ul. Wolska 76
22 862-62-65

Parafia Bogurodzicy Maryi

ul. Powstańców Śląskich 67 a
022-665-18-69 lub 022-664-69-65 wew. 1

Parafia Św. Łukasza Ewangelisty

ul. Górczewska 176
tel. 22-664 10 99

Parafia M.B. Królowej Polski

ul. Gdańska 6 a
tel 22 833 23 11
parafiamarianie@gmail.com


Parafia Zesłania Ducha Św.

ul. Broniewskiego 44

Tytuł: 21.02 i 7.03 - Przepis na Miłość! - Kurs przedmałżeński
Numer: 1/15
Status: Brak możliwości rezerwacji
Początek: sobota, 21. luty 2015 - 09:00 am
Koniec: sobota, 07. marzec 2015 - 07:00 pm
Data zamknięcia: czwartek, 19. luty 2015 - 02:00 pm
Prowadzący: Kasia i Mariusz
Miejsce: Parafia Zesłania Ducha Świętego, ul. Broniewskiego 44, Warszawa
Rezerwacja możliwa: 0

Kurs składa się z:

SOBOTA 21.02.2015
od 9.00 do ok. 19.00 kurs 

SOBOTA 7.03.2015
od 9.00 do ok. 19.00 kurs

Nie ma możliwości skrócenia czasu trwania kursu.

Wszystkie spotkania odbywają się przy parafii Zesłania Ducha Św. w Warszawie (ul.Broniewskiego 44). Sala MAXIMA (wejście za Kościołem - przy bramie od strony przystanka autobusowego)
Pomiędzy sobotami narzeczeni (pary) otrzymają zadania na każdy dzień.
Aby ukończyć kurs należy uczestniczyć w całości spotkań? i zrobić zadania przeznaczone na pracę domową.

Prowadzący:
ks. Piotr Łapa
Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy

Ofiara za kurs: 200 zł/parę (materiały, 2 obiady, napoje, ciastka)

UWAGA!
W ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji należy wpłacić WYŁĄCZNIE zaliczkę w kwocie 30 zł? za parę na konto:

PKO BP nr 74 1020 1026 0000 1902 0015 9111

Parafia Zesłania Ducha Świętego
ul. Broniewskiego 44, 01-771 Warszawa

z dopiskiem: KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI?

oraz prześle potwierdzenie dokonania przelewu na adres: kurs@przepisnamilosc.pl
W przypadku braku potwierdzenia zgłoszenie zostanie anulowane.


Zaliczka jest bezzwrotna. 

Aby zgłoszenie było ważne należy wypełnić wszystkie pole formularza!


Parafia Św. Stanisława Kostki

ul. Hozjusza 2

Parafia Dzieciątka Jezus

ul. Czarneckiego 15

kancelaria@dzieciatko-jezus.pl

 (22) 839-21-68.


Parafia Św. Zygmunta

pl. Konfederacji 55
tel. 022 834 29 14
kancelaria@sw-zygmunt.pl

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

ul. Conrada 7
tel./fax. 022 669-70-81
parafia@wspomozycielka.waw.pl

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Wólczyńska 64, 01-908 Warszawa
tel.: (022) 864 32 62 email: bpasternak@mariamagdalena.pl

Parafia Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

ul. Przy Agorze 9
tel. (022) 834 17 45
kancelaria@parafia-wrzeciono.pl

Parafia Św. Wyznawców o.R. i br.A.

ul. Gwiaździsta 17

Parafia Św. Krzysztofa

ul. Niedzielskiego 4
Telefon: (22) 669 00 11

Parafia Laski k/Warszawy

weekendowy rekolekcyjny kurs przedmałżeński od piątku godz 17.30 do niedzieli godz 16.00 w domu rekolekcyjnym organizowany przez Małżeńskie Drogi raz w miesiącu www.malzenstwo.pl ogłoszony także na stronie archidiecezji warszawskiej

Parafia Zesłania Ducha Św. ul. Broniewskiego 44

Kurs składa się z 2 sobót i 2 niedzielnych wieczorów, najbliższy termin: 5 i 19.01, info: www.przepisnamilosc.pl

ul.Włókiennicza

KATECHIZACJA NARZECZONYCH W ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ W 2014 r. .

Aktualne informacje na stronie :

http://www.warszawa.franciszkanie-warszawa.pl/viewpage.php?page_id=7

PARAFIA

ADRES

DZIEŃ I GODZINA

DATY PIERWSZYCH KATECIIEZ

TELEFON

ŚRÓDMIEŚCIE

Archikatedra Św. Jana

ul. Kanonia 6

 

www.katedra.mkw.pl

22/831-02-89

Kościół Akademicki św. Anny

 ul. Krakowskie Przedmieście 68

 

www.swanna.waw.pl

22/826-89-91

Św.  Barbary

ul. Nowogrodzka 51

poniedziałek, godz. 18.30

17 lutego, 22 września

22/621-36-22

Św. Krzyża

  ul. Krakowskie Przedmieście 3

poniedziałek, godz. 19.30

13 stycznia, 24 marca, 9 czerwca, 18 sierpnia 27 października

22/556-88-25

Św. Aleksandra

Plac Trzech Krzyży

wtorek, godz 19.30

4 marca, 20 mają 5 sierpnia, 21 października

22/628-53-35

Wszystkich Świętych

Plac Grzybowski 3/5

wtorek, godz 19.00

11 lutego, 30 września

22/6204343

Najświętszego Zbawiciela

ul. Marszałkowska 37

piątek, godz 20.00

28 lutego, 10 października

22/825-31-44

Św. Augustyna

ul. Nowolipki 18

piątek, godz 20.00

10 stycznia, 25 kwietnia, 11 lipca 3 października

22/838-30-95

Św. Antoniego z Padwy

ul. Senatorska 31

środa, godz 19.00

5 lutego, 1 października

22/827-15-20

Nawiedzenia NMP

ul. Przyrynek 2

piątek, godz 19.00 - 22.00 sobota, godz 9.00 - 20.00

I kurs: 24 stycznia, 25 stycznia i 1 lutego (spotkania o charakterze wykładowo - warsztatowym)
II kurs: 16 mają 17 maja i 24 maja (spotkania o charakterze wykładowo - warsztatowym)

22/831-24-73

Św. Jacka (O.O. Dominikanie)

ul. Freta 10

www.freta.dominikanie.pl

22/63547-00

MOKOTÓW

Św. Bonifacego

ul. Czerniakowska 2/4

piątek, godz 19.00

7 lutego, 3 października

22/842-03-71

Św. Andrzeja Boboli

ul. Rakowiecka 61

środa, godz. 20.00

5 lutego, 23 kwietnia

22/542-87-07

Św. Michała Archanioła

ul. Puławska 95a

czwartek, godz 19.00

10 kwietnia

22/84546-04

NMP. Matki Kościoła

ul. Domaniewska 20

środa, godz 18.00

8stycznią 13 marca 7 mają 3 wrześnią 29 października

22/848-02-24

Św. Szczepana

ul. Św. Szczepana 1

wtorek, godz 1930

28 stycznia 16 września

22/848-22-79

Św. Kazimierza

ul. Chełmska 21a

wtorek - piątek, godz 20.00

14 stycznia-24 stycznia, 1 kwietnia- 11 kwietnia, 9 września - 19września

22/841-21-31

Św. Maksymiliana Kolbego

ul. Rzymowskiego 35

czwartek, godz 20.00

27 lutego, 11 września

22/843-91-21

Św. Dominika

ul. Dominikańska 2

poniedziałek, godz 19.00 -21.00 (7 spotkań o charakterze warsztatowym) środa, godz 19.00 -21.00 (Wieczory dla zakochanych)

241utego-7kwietnią5maja-16 czerwca 8 września-20 października 3 listopada - 15 grudnia (zapisy w kancelarii parafialnej)
12 lutego - 9 kwietnia (zapisy w kancelarii parafialnej w dniu 4 lutego)
15 października-10 grudnia (zapisy w kancelarii parafialnej w dniu 29 września)

22/543-99-11

Św. Katarzyny

ul. Fosa 17

środa, godz 19.00

12 marca

22/843-1942

NMP. Matki Miłosierdzia

ul. Św. Bonifacego 9

piątek, godz 19.00

7 lutego, 25 kwietnia 12 września

22/842-67-34

Św. Tadeusza Apostoła

ul.Goraszewskal6

sobota, godz. 19.00

1 marca

22/842-09-36

Św. Stefana Króla

ul. Czerniakowska 137

piątek, godz 19.00

14 marca

22/841-18-18

Wniebowstąpienia Pańskiego

Al. Kom. Ed. Narodowej 101

czwartek, godz 19.00

6 marca 4 września

22/648-3846

Św. Anny - Wilanów

ul. Kolegiacka la

niedziela - piątek, godz 18.00

9 -14 marca 19 - 24 października

22/842-18-01

Bł. Władysława z Gielniowa

ul. Przy Bażantami 3

czwartek, godz 20.00

20 lutego, 25 września

22/648-59-11

 

Ofiarowania Pańskiego

ul. Stryjeńskich 21

wtorek, godz. 19.30

11 marca

22/648-58-00

 

Św. Ojca Pio

ul.Rybałtów25

wtorek, godz. 20.00

29 kwietnia

22/448-41-80

 

Św. Ap. Piotra i Pawła (Pyry)

ul. Szumiąca 5

poniedziałek, godz. 19.00

3 marca

22/566-78-52

 

OCHOTA

 

Św. Grzegorza Wielkiego

ul. Włodarzewska 54

wtorek, godz. 18.00

22 kwietnia, 2 września

22/824-12-52

 

Św. Jakuba Apostola

ul. Grójecka38

poniedziałek, godz. 20.00

27 stycznia, 7 kwietnia, 15 września

22/822-18-66

 

Św. Jana Ap. i Ew. - Gołąbki

ul. B. Śmiałego 13

środa, godz. 19.00

19 lutego

?

 

NMP. Królowej Świata

ul. 0paczewska20

czwartek

30 stycznia, 10 kwietnia, 3 wrześnią 13 listopada

22/824-00-95

 

Św. Franciszka z Asyżu

ul.Hynka4a

poniedziałek, godz. 19.30

13 października

22/846-07-12

 

Opatrzności Bożej

ul. Dickensa 5

niedziela, godz. 19.00

19 stycznia

22/823-63-00

 

Zwiastowania Pańskiego

ul. Gorlicka 5/7

sobota

13 września

22/6584249

 

Św. Józefa Oblubieńca - Ursus

ul. Sosnkowskiego 34

środa, godz. 19.00

22 stycznia, 23 kwietnia, 17 września

22/662/64-02

 

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

ul. Rybnicka 27

 

www.swietateresa.pl

22/535-01-00

 

WOLA

 

MB. Królowej Aniołów

ul. Ks. B. Malkiewicza 1

wtorek, godz. 19.00

11 lutego, 6 maja, 9 września

22/638-24-58

 

Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Słomiana 2/4

poniedziałek, godz. 19.00

3 marca, 13 października

22/664-84-05

 

Bogurodzicy Matyi

ul. Powstańców Śląskich 67d

poniedziałek, godz. 20.00

7 kwietnia, 13 października

22/665-18-69

 

Św. Józefa Oblubieńca

ul. Deotymy 41

poniedziałek, godz. 20.00

3 marca, 1 września

22/877-57-90

 

Św. Klemensa Dworzaka

ul.Karolkowa49

poniedziałek, godz. 20.00

28 kwietnia, 8 wrześnią 3 listopada

22/57842-00

 

Dobrego Pasterza

ul. Szczecińskiego 5

wtorek,

7 stycznia, 8 kwietnia, 1 lipca, 23 września

22/877-16-79

 

Św. Wojciecha

ul. Wolska 76

piątek, godz. 19.00

31 stycznia, 5 września

22/862-62-65

 

Bogurodzicy Maryi

ul. Powstańców Śląskich 67a

poniedziałek, godz. 20.00

7 kwietnia, 13 października

22/665-18-69

 

Św. Łukasza Ewangelisty

ul. Górczewska 176

czwartek, godz. 1930

20 marca, 25 września

22/664-10-99

 

ŻOLIBORZ

 

MJB. Królowej Polski

ul. Gdańska 6a

Informacje i zapisy: http://www.parafia-marymont.pll

22/833-10-07

 

Zesłania Ducha Św.

ul. Broniewskiego 44

piątek, godz. 19.00

14 lutego, 12 września

22/663-33-30

 

Św. Stanisława Kostki

ul.Hozjusza2

środa, godz. 19.00

22 stycznia 16 kwietnia, 24 września

22/83945-72

 

Dzieciątka Jezus

ul. Czarneckiego 15

poniedziałek, godz. 19.00

17 lutego, 6 października

22/839-21-68

 

Św. Zygmunta

PL Konfederacji 55

sobota, godz. 9.00 -15.00

I kurs: 22 marca, 29 marca 5 kwietnia,
12 kwietnia (spotkania 0 charakterze
wykładowo - warsztatowym)
II kurs: 13 wrześnią 20 września,
27 września, 4października
(spotkania0 charakterze wykładowo - warsztatowym)

22/834-29-14

 

M.B. Wspomożycielki Wiernych

ul. Conrada 7

czwartek, godz. 19.30

23 stycznia 25 września

22/669-70-81

 

Św. Marii Magdaleny

ul. Wólczyńska64

czwartek, godz. 19.00

13 lutego, 24 kwietnia 4 września

22/864-62-72

 

Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

ul. Przy Agorze 9

czwartek, godz. 19.00

16 stycznia 3 kwietnia 25 września

22/834-1745

 

Św. Wyznawców  O. R. i br. A.

ul. Gwiaździsta 17

środa, godz. 19.45

15 lutego, 15 października

22/833-63-97

 

Św. Krzysztofa

ul. Niedzielskiego 4

piątek, godz. 19.00

3 października

22/669-00-11










Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.